About

About Congress

...

به نام خداوند جان وخرد
سپاس بیکران ایزدمنان را که توفیق عنایت فرمود تا دانشگاه علوم پزشکی ارومیه افتخار برگزاری چهارمین کنگره بین المللی و یازدهمین گنگره ملی انگل شناسی در شهر ارومیه را داشته باشد. جامعه پزشکی کشور در تلاش ستایش آمیز و سترگ سال های گذشته خود نشان داده است که پیوسته با استقامت و علیرغم وجود موانع و مشکلات پابه پای دنیای پیشرفته در راه اعتلای دانش پزشکی و ارائه خدمات به بیماران گام های بزرگی برداشته است. این دانشگاه با اعتقاد به ضرورت تکاپوی هرچه بیشتر جامعه علمی برای ارتقاء سطح دانش کشور، مفتخر است که میزبان دانشمندان و پژوهشگران گرانقدر در کنگره باشد. تلاش عالمانه و خالصانه شما اساتید محترم در جهت پیشبرد اهداف کنگره ستودنی است. امید است با حضور ارباب علم و فضل، انتقال تجارب و ارایه تحقیقات انجام شده در سال های اخیر، منجر به ارتقاء دانش و مهارت های علمی در رشته انگل شناسی و نیز بهبود کیفیت ارائه خدمات گردد.

دکتر جواد آقازاده
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه
و رئیس کنگره

 

همایش ها این فرصت را بوجود می آورند که در حضور پیش کسوت های با تجربه، مسائل و مطالب علمی و موضوعات قابل بحث به صورت سخنرانی ها و کنکاش و همفکری مطرح و در این میان همکاران جوان نیز از این مطالب و هم اندیشی ها بتوانند به اندوخته ها و تجربیات خود بیفزایند.
در این همایش بین المللی که در ارومیه برگزار می شود، تلاشها و پیشرفت های دانشمندان انگل شناسی ایران و جهان در بخش ها و پانل های تخصصی ارایه خواهند شد. امید است که با حضور پر رنگ شما از اقصی نقاط دنیا و ایران موجبات دلگرمی و رونق این جمع تخصصی باشید.

دکتر خسرو حضرتی تپه
دبیر علمی کنگره

All Rights Reserved